Chcem vyriešiť potenie rúk
Chcem vyriešiť potenie hlavy
Chcem vyriešiť potenie pod pazuchami
Chcem vyriešiť potenie inde na tele

Prezentácia klinickej štúdie

Príčiny potenia nôh

Prečo sa vlastne nohy začnú potiť viac než je nutné na prirodzenú termoreguláciu organizmu a odvod škodlivín? Mnoho expertov z oborov dermatológie sa touto otázkou zaoberá už niekoľko rokov. Ak sa nohy spotia raz za čas, pri vysokej teplote okolia je to úplne v poriadku. Pokiaľ sú však Vaše nohy neustále pokryté vrstvou potu, jedná sa o patologický stav, s ktorým je potrebné niečo robiť. V opačnom prípade sa vystavujeme vysokému riziku plesňových ochorení, tzv. mykóz o neustále zničenej obuvi a nepríjemných pocitoch ani nehovoriac.

Zistite ako definitívne vyriešiť nadmerné potenie nôh.

Príčinou vzniku tejto choroby je jednoznačne dedičnosť, v prípade že nadmerným potením nôh trpel niekto z Vašich príbuzných je tu vysoká pravdepodobnosť, že sa táto nepríjemná choroba prejaví aj u Vás. Nadmerné potenie nôh sa môže prejaviť už vo veľmi nízkom veku, prípadne v období hormonálnych zmien počas puberty. U niektorých žien môžeme skokové zvýšenie potivosti nôh pozorovať aj počas klimaktéria. Takýto stav potom pretrváva až do staroby.

Ak sa diagnóza nadmerného potenia nôh, teda plantárnej hyperhidrózy, týka priamo Vás alebo niekoho z vášho blízkeho okolia nemusíte zúfať. Existuje veľmi efektívne riešenie ako sa jeho prejavom brániť a môcť si tak život užívať naplno, bez obmedzenia ktoré táto choroba prináša.

Zistite ako definitívne vyriešiť nadmerné potenie nôh.